Translate

wtorek, 21 lutego 2012

Nowości już w sklepie

Wczoraj późną porą udało się wprowadzić do sklepu wszystkie nowości.
Powstało też trochę nowych kategorii.
Przybyły zapowiadane guziki kokosowe. Dekorowanie ich odbywa się za pomocą nowoczesnych technologii za pomocą cięcia laserowego. Jest to bardzo precyzyjny proces dzięki któremu wzory są niezwykle dokładne. Mnie osobiście ogromnie urzekły.
 Nareszcie mam porządek w szpulkach :))) Ogromnie się cieszę że udało mi znaleźć w hurtowni pudełka na szpulki do maszyny i do tego w bardzo przystępnej cenie. Od razu jedno powędrowało do mnie ;)

Powstał zresztą w sklepie dział pt NIEZBĘDNE W PRACOWNI Będą się tam pojawiały rzeczy ułatwiające nam szyjącym pracę. I nie ukrywam że tym razem wybierałam pod własnym kątem. Przywędrowały rzeczy których sama potrzebowałam. Np od dawna szukałam w pasmanteriach dużych przecinaków tzw prutników ;) Niestety bez skutku. Zawsze miałam tylko małe które łamałam na potęgę ;) Tym razem mam nadzieję nie dam mu rady :D
Wielką moją bolączką były też połamane, potłuczone kredy których używam sporo a ponieważ zazwyczaj zostawiam je w różnych dziwnych miejscach, znajdowałam je potem w kawałkach. Dlatego ucieszyłam się na taki wynalazek :) Kreda w pudełeczku z ostrzałką Jeśli tylko nie zgubię pudełka ;) kreda nareszcie ma szansę ocaleć ;)
Kupiłam też centymetry

Ten w pudełeczku powędrował do mnie. Nareszcie skończy się poniewieranie centymetrów u mnie w domu :)
Jest też sporo nowych tasiemek dekoracyjnych
Oj cieszą oko ;)Z myślą o dzieciach przywędrował fajny wynalazek w postaci kolorowych łatek do naprawowania.
Zamiast skomplikowanego zszywania rozerwań czy uszkodzeń materiału, wystarczy przyłożyć na uszkodzone miejsce łatę i zaprasować żelazkiem. Reperowana odzież musi być czysta. Należy przyłożyć łatę we właściwe miejsce błyszczącą stroną do dołu, w żelazkach z parą ustawić parowanie i temperaturę zgodną z temperaturą prasowania reperowanej odzieży. Nakryć łatę ściereczką, przycisnąć żelazkiem na 15-20 sekund. Pozostawić do ostygnięci 15 minut. Jeden woreczek zawiera 10 sztuk kolorowych łatek w wymiarze 76x49mm.

Zapraszamy ;)

4 komentarze:

 1. te pudełko na szpulki jest wspaniałe, będzie trzeba męzowi przypomnieć że nie długo dzień kobiet :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe to musisz szybko przypominać bo przyszło 8 z czego 6 zamówionych jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech Tkaniu ... ta strona korci i korci ... tyle pięknych rzeczy właśnie zobaczyłam ... !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie - pudełko jest niezwykle pomysłowe! Mnie jeszcze tasiemki zachwyciły, zwłaszcza te pierwsze :)

  OdpowiedzUsuń