Translate

wtorek, 4 września 2012

I jeszcze o konkursie

W poprzednim wpisie z przykrością  informowałam o tym że konkurs się nie odbył z powodu zbyt małej ilości zgłoszeń. Oczywiście zarówno uczestnicy jak i my braliśmy taką ewentualność pod uwagę.
Do tej pory w necie spotykałam się z życzliwością i zaufaniem. Dlatego przykro mi czytać tego typu komentarze:

"myślę,ze większa dla tych co wysłali prace na konkurs. A z taka ewentualnością należało się liczyć i może chociaż w jakiś sposób wypadało by podziękować tym osoba. Ale może ja jakaś nieżyciowa jestem."

Chciałam w takim razie nadmienić że osobom które wzięły udział w konkursie  podziękowaliśmy oraz nagrodziliśmy małym bonusem tak jak kultura tego wymaga czyli osobiście. Dlatego uważam że powyższe komentarze że "w jakiś sposób wypadało by podziękować" są moim zdaniem po prostu niesprawiedliwe. Tak samo jak posądzanie mnie że nie ma pewności że były to tylko dwie prace...Nikt nigdy nie posądził mnie o oszustwo i pomimo szczerych naszych chęci wylało mi się na głowę trochę jadu, także poza blogiem.
Jak tylko otrzymam zgodę od autorów prac bardzo chętnie pokażę je na blogu.

3 komentarze:

 1. Jeśli się Pani nie podobał komentarz to trzeba go było sobie osunąć nie wypisywać do mnie na prywatna pocztę swoje wywody, lub zablokować komentowanie postów, a ja myślałam naiwnie ,że po to one tu są.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż powtórzę, jest mi przykro bo oberwałam jak nigdy...
  I również pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesnaski zawsze będą - jak to między ludźmi :)
  Najważniejsze, to być ze sobą w zgodzie, bo niektórzy i tak będą gadać lub marudzić. Na szczęście, to nie spółka, więc przed nikim nie trzeba się tłumaczyć :)
  Pozostaje mi mieć nadzieję, że taka sytuacja nie podcięła skrzydeł i że jeszcze tego typu lub podobne konkursy się pojawią :)
  Może coś na święta? ;) To i ja się zgłoszę, bo już w tym temacie działam :)
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń